Posvícenská zábava 7.11.2015

Na obnovenou posvícenskou zábavu, pořádanou naším sborem, dorazilo překvapivě hodně tancechtivých hostů. Na začátku sice pár volných židlí bylo, ale během hodinky se sál zcela zaplnil na konečných 40 hodovníků. Hráli nám V. Rak s J. Procházkou a hráli ještě dlouho po půlnoci...Během večera proběhly tradiční posvícenské soutěže. Tu o nejlepší pálenku nakonec vyhrál Z. Rak před M. Pátkem, o třetí místo se podělili Vl. Turnhöfer a D. Malínský. Práce poroty při degustaci 13 vzorků byla skutečně obtížná! V ženské soutěži o nejlepší posvícenské koláče suverénně zvítězila P. Musilová, druhá skončila K. Turnhöferová, bronz brala H. Salaquardová. Že vládla celý večer dobrá nálada, o tom svědčí vyprázdněné nápojové regály naší hospůdky. Navíc o letošním posvícení vládne spíš počasí babího léta než uplakaný listopad, tak co si přát více... Obrázky ve Fotogalerii z akcí.

Sál se plnil již před započetím muziky

Posvícení 2015