Pan Pavel Jeníček st. jubilantem

Dne 15.3.2017 oslavil pan Pavel Jeníček st. životní jubileum - 75 let. Za město i OV Údavy přišli blahopřát N. Turnhöferová a P. Pelda. Předali dárkový balíček a zdravici od starosty města J. Martince. Byli velmi vlídně přivítáni a společně se vzpomínalo na staré časy - hospodu u Chvojků, přestavbu jejich domku atd. Původně tam byla kovárna, která patřila prvnímu manželovi babičky p. Jeníčka. Dále manželé Jeníčkovi vyprávěli o svých vnoučatech, také již mají pravnoučka Kristiána a další se co nevidět narodí. Oslavenec pan Jeníček je stále fit, pořád má práci na dvorku či v lese, zajede autem do Ždírce, Chotěboře nebo Hlinska na nákupy. Touto cestou přejeme Pavlu Jeníčkovi hodně elánu a pevné zdraví do dalších let!

P.S. Vzhledem k poruše na vkládacím programu MODX v prohlížeči Firefox je text aktuality vložen s několikadenním zpožděním. Proto se omlouváme.