Pan J. Dušek jubilantem

Před posledním srpnovým víkendem navštívili zástupci OV Údavy Naďa Turnhöferová a Bohouš Němec pana Jaroslava Duška, který právě oslavil sedmdesátiny. Jménem MěÚ a starosty města popřáli oslavenci do dalších let hodně zdraví a elánu, ten mu však jistě nechybí, protože stále pracuje pro město jako správce městských lesů. Rodák z Chotěboře, který v Údavech žije již od sedmdesátých let minulého století, tak pevně svázal svůj život s naší vesničkou. Koníčkem je mu myslivost, zvířata, včely a vše, co se týká přírody. Na besedě u Duškových bylo veselo, manželka Eva Dušková zahrála k posezení na harmoniku a všichni si společně zapěli. Přejeme panu Jaroslavu Duškovi i touto cestou vše nejlepší!

J. Dušek 1

J. Dušek 2