letecký pohled na Údavy hasičská soutěž zimní pohled na Údavy hasičská soutěž hasičská zbrojnice hasičská soutěž hasičská soutěž

Jak se stavěly chodníky (a silnice)

   Od dubna jsme zažívali různá omezení v dopravě v obci, neustále se prášilo, něco hlučelo, řadili jsme se na konec kolony....no ale snad to stálo za to. Vesnička se za pár měsíců změnila k nepoznání, a to nás ještě čekají úpravy návsi, nový kabát zbrojnice, nová zastávka. Nějaké mouchy se vždy najdou, ale už to nezmění celkový nový dojem. Nějaká ta značka se posune tu a tam, aby nebyla uprostřed chodníku atd...:-) Osadní výbor na svém jednání v pátek 26.8.2016 vyjádřil poděkování městu za tuto obnovu (viz zápis zde). Tak si to užívejme a zvelebujme dál. Přinášíme malou rekapitulaci ve fotoreportáži O. Formánka a O. Milta ve Fotogalerii z akcí.

Přechod

A ještě poslední foto i se zastávkou...

zast

Aktuality

19.9.2018 bez výrazného úspěchu více...
3.9.2018 nemusí zrovna hořet více...
3.9.2018 vozík pro "boudu" více...
2.9.2018 21. ročník nohejbalové tradice více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH