letecký pohled na Údavy hasičská soutěž zimní pohled na Údavy hasičská soutěž hasičská zbrojnice hasičská soutěž hasičská soutěž

David Malínský ml. zasahoval u požáru II. stupně v Ronově n. D.

Dnes v noci nám poslal náš člen David Malínský ml. fotografie ze zásahu u požáru II. stupně zemědělského objektu v Ronově n. D. Napsal k tomu: "Dobrý den, p.Milt, zasílám Vám pár fotografií z dnešního požáru, kterého jsem se účastnil už od rána, kdy nám byl nahlášen poplach - jednotce SDH Seč....Požár je pod kontrolou a bude hlídán do zítřejších 12 hodin ...S pozdravem Malínský David ml." Rádi zveřejňujeme, David si určitě prošel pořádným křestem ohněm. Na posledním snímku je zachycen při obsluze hasičského vozu MAN. Děkujeme za příspěvek a přejeme hodně štěstí a odvahy do dalších bojů s ohnivým kohoutem.

Ronov 1

Ronov 2

Ronov 3

Ronov 4

Ronov 5

David při obsluze MANu

Aktuality

19.9.2018 bez výrazného úspěchu více...
3.9.2018 nemusí zrovna hořet více...
3.9.2018 vozík pro "boudu" více...
2.9.2018 21. ročník nohejbalové tradice více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH