letecký pohled na Údavy hasičská soutěž zimní pohled na Údavy hasičská soutěž hasičská zbrojnice hasičská soutěž hasičská soutěž

Čistá Vysočina už i u nás

   V pátek 20.4.2018 jsme již poněkolikáté podpořili krajskou akci Čistá Vysočina tím, že jsme se aktivně zúčastnili. Za krásného letního počasí jsme vyčistili od odpadků příkopy od Údav k Dlouhému a k Vyhnálovu. A je poznat, že to děláme každý rok, protože už s tím není tolik práce jako kdysi. Ale řidiči jsou pořád stejní. Co dokážou vyhodit z auta, nad tím občas normální člověk kroutí hlavou. Proto srdečně děkujeme všem, kteří se do úklidu v okolí obce pustili. A zaplaťpánbůh jsou ve vsi lidé, kteří jsou ochotni pro obec něco udělat (a jsou to vesměs pořád titéž, ostatní koukají ze svých chalup, co je to zase za blázny s pytli a čekají, že obec bude dělat pro ně). Je dobře, že se nás letos sešlo víc než vloni, šlo nám to lépe od ruky. O kousek Čisté Vysočiny se postarali Naďa a Petr Turnhöferovi, Váša a Mirek Rothanzlovi, Věra a Olda Miltovi, Ota Formánek, Míla Pátek, Petr Pelda, Franta Joska, David Malínský, Alena Němcová a Zdeněk Stehno. A ještě Bohouš Němec v týmu ždírecké radnice...Díky vám všem! Díky vám okolo vesnice není smetiště!

Na duben bylo opravdu teplo...

cv18.1

...takže po akci chutnalo!

cv18.2

Kalendář akcí

s besedou pro občany na téma Osadní výbor na léta 2018 - 2023 více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH