Byli jsme u rozsvícení vánočního stromu

V sobotu 26.11.2016 se ve Ždírci n. D. tradičně rozsvěcel vánoční strom. A nedlouhou tradici už má i naše účast na vánočním minijarmarku. Naše ženušky, pilné to včeličky, pracovaly po večerech jako dělnice v úlu, aby nabídly občanům města adventní ozdoby do jejich příbytků. Krásné výrobky šly na odbyt, první zmizeli jako obvykle sněhuláci...Atmosféra na náměstí byla skutečně vánoční, program nabídl hudbu i zpěv, prostě advent začal důstojně a rozsvícený strom už nám připomíná, že Vánoce jsou za dveřmi. Celé naší delegaci na této krásné akci děkujeme a přejeme krásné a pohodové svátky!

Obrázky z rozsvícení stromu a naší účasti najdete ve Fotogalerii z akcí.

vánoce